Uygulama

Image 01DesenliRulom.com

Desenli boya rulosunu uygulamak için ilk olarak dilediğiniz desene sahip olan ruloyu satın alın ve boyamak istediğiniz duvarın zemin rengini seçin bu renk mevcut duvar renginiz bir ton koyusu yada bir ton açığı olabilir farklı yaldızlı tonlarda kullanabilirsiniz.. Daha sonra da desen için seçtiğiniz renk boyayı alın ve rulo makinesinin içine bu boyadan koyarak yukarıdan aşağıya doğru ve düzgün şeritler halinde boyamaya başlayın.

Başla

Başlangıç

DesenliRulom.com

Boyalarımızı , desenli rulo makinemizi ve desenli rulomuzu hazırladıktan sonra dikkat etmemiz gereken bir kaç püf nokta ile boyama işlemini uzman yardımı olmadan gerçekleştirebileceğiz. Desenli rulo makinesinin boya haznesini doldurduktan sonra videodaki gibi rulo üzerine desenin başladığı hizadan işaretlemeler yapıyoruz.

Devam

Uygulanışı

DesenliRulom.com

Daha sonra boşluk bırakmadan, desenin başlangıç noktasında yani işaretlediğimiz nokta başlangıç noktası olacak şekilde aşağıdan yukarıya doğru düz bir biçimde indirerek desenli boyama işlemini gerçekleştiriyoruz ve aynı şekilde işlemi tekrarlıyoruz.

Duvar kağıdına göre çok daha erişilebilir ve hesaplı olan ve tıpkı duvar kağıdı gibi şık özel bir dizayn katan desenli boya ruloları DesenliRulom.com aracılığıyla size çok yakın.

Sipariş ver