Hakkımızda

2013 yılında Fatih ASA önderliğinde kurulan firmamız çok kısa sürede internet ortamında, yapı marketlerde ve boya-dekorasyon mercilerinde desenli rulonun adresi olarak benimsenmiştir.

2017 yılının ikinci yarısında TNT YAPI firmasına devredilmiş olup satışı ustlenmiştir.

 

Sektörel deneyimi ve tecrübesiyle yaşam alanlarınıza farklılık katmak amacı ile kurulmuş olup şıklığı ve zerafeti ön planda tutmayı hedefleyen. , bu konuda her geçen gün bünyesine kattığı yeni ürünlerle daha çok müşteriye hitap etme düşüncesi içerisindeyiz. Firmamız saygınlığı, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız. Türkiye genelinde geniş bir müşteri portföyü oluşturmamızı sağlamıştır.

Misyonumuz

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş ve işçilik, minimum hata , uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süregelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle çalışan, dinamik ve lider bir şirket olmayı hedeflemektir.

 

Vizyonumuz

Kalitesine güvenilen, saygın ve lider bir firma olmayı vizyon olarak benimseyen desenlirulom uygulama, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluklara dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak, daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üstün performans göstermelerini sağlayarak, çalışanlarımıza motivasyonu yüksek bir çalışma ortamı yaratmak, çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak, sektörümüzde en çok tercih edilen şirket olmak ve sürekli bu konumu korumaktır.